Elektrikář - slaboproud

Hledáte dlouhodobou a stabilní práci? Jste pracovitý, spolehlivý a jste vyučen v elektru - slaboproud? Pak hledáme právě Vás! Tradiční výrobce českého olovnatého křišťálu přijme do svého týmu šikovného pracovníka vyučeného v oboru ELEKTRO - SLABOPROUD - PRŮMYSLOVÁ AUTOMATIZACE

Náplň práce:

  • zajišťování provozu a údržby zařízení pro řízení technologických procesů na poloautomatických linkách ve výrobě skla
  • práce na dávkovačích skloviny, lisech, zapalovacích zařízeních a podružných výrobních technologiích

Požadavky:

  • výuční list v oboru elektro, slabobroud - průmyslová automatizace
  • kvalifikace v elektrotechnice - vyhláška č.50, min. § 6
  • praxe v oboru - výhodou
  • flexibilita, odpovědnost, samostatnost, aktivní přístup k práci
  • práce na 1 směnu (6:00 - 14,00 a 1 týden v měsíci pohotovost)

Nabízíme:

  • zaměstnání na HPP ve významné společnosti s dlouholetou tradicí
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na důchodové pojištění, příspěvky na masáže, výrazné slevy na produkty společnosti, příspěvky na rekreaci, apod.)
  • možnost kariérního růstu - možnost proplácených přesčasů - práce na 1 směnu (6:00 - 14,00)
  • místo výkonu práce – Poděbrady
  • nástup ihned

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete obratem Váš životopis nebo se dostavte osobně k nám do společnosti každý pracovní den v době od 9,00 - 11,00 hodin na osobní pohovor. Případně volejte 325 602 216 nebo 739 488 911

Odesláním životopisu či žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dle zákona č.101/2000 sb.

V případě, že nebudete kontaktováni do 3 týdnů od doručení Vašeho životopisu, omlouváme se, ale dali jsme přednost jiným kandidátům.

Firma: Crystal BOHEMIA, a.s.

Kontakt: Mgr. Kateřina HORSINKOVÁ
Jiráskova 223/19
290 01 Poděbrady

Telefon: 325602215

Místo práce: Poděbrady

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé