Mistr - Vedoucí pracovník oddělení ve výrobní společnosti

Hledáte dlouhodobou a stabilní práci?

Jste pracovitý/á, máte přirozenou autoritu a již jste řídil/a tým lidí?

Pak hledáme přesně Vás!

Náplň práce:

  • Odpovědnost za svěřený úsek
  • Vedení týmu pracovníků
  • Přirozená autorita
  • Organizace a řízení práce podřízených, včetně jejich motivace
  • Dodržování pracovních a technologických postupů
  • Dohled nad celým úsekem oddělení
  • Technická zdatnost
  • Zadávání a dohledávání dat v systému (SAP)
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (po - pá 8h směny, 2 víkendy 12h směny)

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání – ideálně technického směru
  • Praxe z výrobní společnosti podmínkou
  • Znalost MS Office – podmínkou, SAP - výhodou
  • Zkušenost s vedením lidí min. 2 roky
  • Ochotu vzdělávat se
  • Systematický přístup, komunikační dovednosti
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (po –pá 8h směny, 2 víkendy 12h směny)
  • Flexibilita času, spolehlivost a samostatnost
  • Silná a zodpovědná osobnost s technickým myšlením

Nabízíme:

  • Zaměstnání na HPP ve významné společnosti s dlouholetou tradicí
  • Finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností a znalostí
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na důchodové pojištění, příspěvky na masáže, výrazné slevy na produkty společnosti, možnost ubytování apod.)
  • Místo výkonu práce – Poděbrady
  • Adaptační zaškolení, včetně školení na naše produkty
  • Nástup ihned

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám obratem Váš životopis. Nebo se dostavte osobně k pohovoru každý pracovní den od 9,00 - 11,00 hodin. Případně mě kontaktujte na čísle: 739 488 911

Firma: Crystal BOHEMIA, a.s.

Kontakt: Mgr. Kateřina HORSINKOVÁ
Jiráskova 223/19
290 01 Poděbrady

Telefon: 325602215

Místo práce: Poděbrady

Plat: 30000 - 50000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé