Programátor rafinačních strojů

Hledáte dlouhodobou a stabilní práci? Umíte programovat na PC, jste technicky zdatný a manuálně zručný?

Pak hledáme přesně Vás!

Náplň práce:

  • příprava programů rafinačních strojů (programování na PC)
  • provádění nastavení strojů
  • vedení dokumentace strojního zařízené
  • jednoduché opravy rafinačních strojů
  • vedení a zaškolování podřízených

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, případně VL
  • praxe na podobné pozici výhodou (není podmínkou)
  • technologická znalost, práce na pc - programování (konstrukce)
  • flexibilita, odpovědnost, samostatnost, aktivní přístup k práci

Nabízíme:

  • zaměstnání na HPP
  • práce na 1 směnu (6:00 - 14:00), možné pohotovosti
  • závodní stravování
  • školení
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na důchodové pojištění, příspěvek na masáže aj.)
  • motivující finanční ohodnocení
  • místo výkonu práce Poděbrady
  • nástup možný ihned

Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte a zašlete svůj životopis emailem nebo nás kontaktujte na tel. 739 488 911 nebo 325 602 216.

V případě, že nebudete kontaktováni do 4 týdnů od doručení Vašeho životopisu, omlouváme se, ale dali jsme přednost jiným kandidátům.

Firma: Crystal BOHEMIA, a.s.

Kontakt: Mgr. Kateřina HORSINKOVÁ
Jiráskova 223/19
290 01 Poděbrady

Telefon: 325602215

Místo práce: Poděbrady

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé